З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ!

14/10/2022

Сьогодні в Україні відзначається День захисників і захисниць України. Це досить нове українське свято. Це день, присвячений пошані до минулих і нинішніх військових героїв України, які боролися за її свободу.
 
Водночас сьогодні святкується День Українського козацтва. 
 
На нашу думку, це зовсім не збіг обставин. В кожному із наших захисників і захисниць живе козацький дух. Дух, який вже багато сторіч змушує українців відстоювати свою рідну землю та боронити її від ворогів. Дух, який спонукає відстоювати державу та бажання жити вільно у власній країні. Дух, який створює наше незалежне демократичне суспільство. Пишаймося ним!
 
Сьогодні ми дякуємо кожному із наших захисників, які часто ціною власного життя боронять територіальну цілісність нашої країни, можливість безпечно жити на своїй землі, відстоюють нашу незалежність та суверенітет.
 
Вперше сьогоднішнє свято відзначали 14 жовтня 2014 року під гаслом «Сила нескорених». Цього року українці доводять це. Увесь народ. 
 
І як колись Президент України Володимир Зеленський  сказав, що «кожен із нас – Президент», сьогодні хочемо сказати, що кожен із нас – Захисник! 
 
Зі святом!
 
Слава Україні! Героям Слава!