Олександр Запара - за 5 років від студента до Керівника відділення кваліфікації великого виробництва

15/11/2021

Виробництво EDS-POWER – найкраще місце для кар'єрного зростання амбітної та талановитої молоді

Олександр Запара пройшов шлях від інженера-конструктора, електрика до посади Шеф-інженера, а потім і до посади Керівник відділення кваліфікації EDS-POWER (прим. ред.: І це, на хвилинку, він встиг зробити до 27 років, за 5 років роботи у компанії, відмінної роботи!)

Як інженер займався розробкою РУ 0,4,10 кВ, оформляв КД за вимогами ЄСКД, потім проводив роботи з монтажу, шеф-монтажу електрообладнання 0,4-35 кВ на виробництві EDS (при отриманні статусу Шеф-інженера). Наразі керує відділом в управлінській концепції EDS, де відповідає за якість продукції, стандартизацію продукції та охорону праці.

Коли ти почав працювати в EDS?

Під час останнього курсу університету ще у 2016 році почав шукати подальше продовження шляху робітника. HRD Валентині Пучці мабуть сподобалася моя наполегливість та софти, що ризикнула запропонувати молодого фахівця на важливу посаду – Інженер-конструктор. Так я поєднував написання диплома з роботою ще до того, як це стало частиною дуальної освіти.


Як потрапив на виробництво?

Зі студентської лави, за інтересами було ближче виробництво.

Яка наступна ціль, амбіція?

Амбіція така: вивести на інший рівень виробництво наших передових виробів – КРУ 10, 20, 35 кВ, малогабаритної КСО 10, 20 кВ типу MVC, що не обслуговується, стандартизувати вузли, операції, провезти типові випробування. Те, що виробляємо - ЗРУ 35 кВ - це вже хай левел виробництва електрощитового обладнання, хочеться більшого.

Чим пишаєшся у рамках управлінського досвіду?

Коли утворилася управлінська концепція EDS-Ukraine, потрібно було швидко організовувати дозвільні документи та сертифікацію продукції під новим брендом EDS-POWER. Там за місяць вдалося провести випробування продукції на відповідність внутрішнім ТУ, ДСТУ 62271, ISO 9001, сертифікацію походження товару за формою У1.

Розкажи про команду...

Хлопці різні, з різними завданнями, це і стандартизація, і сертифікація, і контроль якості, і шеф-монтаж, і охорона праці, і пожежна безпека звідси і різноманітність команди, головне, що поєднує всіх це амбіції та інтерес до своєї справи.

Яким продуктом чи проєктом пишаєшся?

Моя гордість - сформований відділ шеф-монтажу. Він нам чудово допомагає у розвитку та покращенні якості, ясно, що з таким темпом зростання як у нашій компанії будуть помилки, але ймовірність цих помилок мінімізуємо за рахунок коригувальних заходів та дій на підставі даних цього відділу в тому числі.

Запара Олександр

керівник відділення кваліфікації EDS-POWER

ТОВ «ЕДС-ПАУЕР»

+38 (097) 431 22 85              

Zapara@eds-ltd.com.ua


Команда EDS-POWER: Енергія, Динаміка, Професіоналізм