Проєктування електричних підстанцій напругою до 35 кВ

Проектування електричних підстанцій напругою до 35 кВ є важливим етапом в розробці електричних систем для передачі та розподілу електроенергії. 

ПРОЄКТУВАННЯ ПС до 35 кВ включає в себе:

  • Розрахунок навантаження: оцінка потреби в електроенергії та розрахунок оптимальної потужності підстанції.
  • Розробка схеми та інженерне проектування: розробка докладних схем підстанції та інженерного проектування всіх необхідних елементів.
  • Вибір обладнання: поради щодо оптимального вибору обладнання для підстанції з урахуванням потужності та вимог системи.
  • Оцінка та управління ризиками: оцінка потенційних ризиків, пов'язаних з проектом, та розробка стратегій їх управління.
  • Супровід під час будівництва: надання консультацій та технічної підтримки під час будівництва підстанції.
  • Будівництво: будівництво самої підстанції та виготовлення необхідного обладнання на нашому виробництві.

ОБЛАДНАННЯ, ЯКЕ ЗАКЛАДАЄТЬСЯ В ПРОЄКТНЕ РІШЕННЯ:

  • Трансформатори: Трансформатори використовуються для зміни напруги з високого рівня на нижчий або навпаки. У підстанціях напругою до 35 кВ використовуються трансформатори з різними потужностями, щоб забезпечити ефективну передачу та розподіл електроенергії.
  • Вимикачі: Вимикачі використовуються для відкриття і закриття електричних ліній з метою управління потоком електроенергії. Вони гарантують безпеку і надійність роботи підстанції, дозволяючи переключати та роз'єднувати лінії.
  • Розподільні пристрої: Розподільні пристрої використовуються для розподілу електроенергії на підстанції та від неї. Вони забезпечують правильну і рівномірну подачу електроенергії до споживачів.
  • Комутаційна апаратура: Комутаційна апаратура включає в себе вимикачі, роз'єднувачі, запобіжники та інші елементи, які використовуються для контролю та захисту електричних ліній.
  • Керуючі системи: Керуючі системи дозволяють віддалено керувати і моніторити роботу підстанції. Вони включають системи автоматичного контролю, збору даних, відображення параметрів, а також системи захисту та керування.

ПРИ ПРОЄКУТВАННЯ ВРАХОВУЄМО НАСТУПНІ ФАКТОРИ:

  • Ефективне використання електроенергії: правильне проектування підстанцій дозволяє ефективно передавати та розподіляти електроенергію, зменшуючи втрати в мережі.
  • Надійність та безпека: проектування забезпечує використання надійного обладнання та вимикачів, що забезпечують безпеку роботи підстанції та мінімізують ризик виникнення аварійних ситуацій.
  • Гнучкість: проектування дозволяє розробити підстанцію з урахуванням поточних та майбутніх потреб, що надає гнучкість для подальшого розширення та модернізації системи.
  • Економія витрат: оптимальне проектування дозволяє зменшити витрати на будівництво та експлуатацію підстанції, а також забезпечує ефективне використання ресурсів.
  • Сумісність з енергетичними стандартами: проектування відповідає сучасним енергетичним стандартам та вимогам, що дозволяє використовувати стандартизоване обладнання та забезпечує сумісність з іншими електричними системами.
  • Адаптованість до потреб: проектування підстанцій з урахуванням потужності та вимог системи дозволяє створювати рішення, які відповідають конкретним потребам клієнта.
  • Можливість розширення: правильне проектування підстанцій з урахуванням майбутніх потреб сприяє можливості розширення системи з мінімальними затратами.

Враховуючи всі ці фактори, проектування електричних підстанцій напругою до 35 кВ гарантує ефективну, надійну та безпечну подачу електроенергії .

Галузі