Випробування комплексного розподільчого пристрою 6-10 кВ

02/11/2022

Що дуже важливо для нас, як для виробника, під час реалізації нового типу обладнання? Звісно ж його перевірка спеціалізованою лабораторією.

Компоненти, що містяться в розподільчому пристрої та пристроях керування в металевому корпусі, спроєктовані зусиллями інженерного складу EDS-Power та перевірені відповідно до внутрішніх та інших різних стандартів.

Цей комплексний розподільчий пристрій 6-10 кВ буде проходити випробування на струми короткого замикання, на грозовий імпульс, на динамічну стійкість струмом короткого замикання, нагрів та локалізацію короткого замикання.

Локалізація від короткого замикання передбачає захист персоналу, який буде знаходитись поруч з коміркою, при імовірній аварійній ситуації всередині шафи.

Усі випробування проводяться відповідно до стандарту ДСТУ EN 62271-200:2015, який є українською версією міжнародного стандарту IEC 62271-200.

Загалом цей процес не є чимось новим для нас, оскільки наше обладнання успішно проходить такі випробування.

В результаті ми фізично отримуємо протоколи випробування, а емоційно – впевненість, що наше обладнання буде надійно працювати. Головне – безпечно для обслуговчого персоналу, адже для нас життя та здоров’я – це найвища цінність!