Трохи втомлені, але щасливі, бо займаємось улюбленою справою

27/12/2022

Можливо хтось вже пішов відпочивати, дивитись новорічні фільми та готувати традиційні страви, але це не про наших
працівників EDS-Power. Трохи втомлені, але щасливі, бо займаємось улюбленою справою. Тому, як завжди, на виробництві робота кипить. Наші хлопці та дівчата продовжують створювати для Вас найкраще!

Цьогорічна ситуація кинула усім нам виклики та змусила шукати нові можливості. Тепер питання безпеки, особливо енергетичної – одне із найважливіших завдань для нас.

Згідно вимогам та стандартам ринку ми розширили свій асортиментний ряд і вже маємо успішні кейси поставок бетонних КТП. Будівля БКТП є монолітною залізобетонною конструкцією. Товщина стін і висока якість бетону забезпечують міцність, теплостійкість і запобігають утворенню роси всередині підстанції. Всі елементи будівлі виконані з негорючих матеріалів. Ну а дизайн ідеально впишеться в архітектуру.

Звісно, EDS-Power може виготовити електротехнічне обладнання майже для будь-яких потреб, бо кількість галузей застосування нашої продукції дуже велика: це і виробництво електроенергії, і її передача та розподіл, і різні напрями промисловості, і будівництво та інфраструктура.

А ще ми із задоволенням робимо різні металеві вироби для зберігання: різні шафи, картотеки та сейфи, блок-модулі, які можна замовити із Вашим дизайном, та навіть житлові модульні будівлі.

Взагалі ми багато пишемо про наші вироби, бо є чим пишатися та ділитися, але ж це іще не все. Бо ми не тільки продукцію виготовляємо, а ще й різні послуги надаємо.

Так що, якщо є необхідність в отриманні послуг з лазерного різання та фігурного гравіювання, гнуття металу, розкрою листового металу на координатно-пробивних пресах чи порошкового фарбування металевих виробів і конструкцій, то наші спеціалісти із задоволенням Вам допоможуть.