Продукція на експорт. EDS-POWER відправив нову партію продукції за океан

22/09/2021

132 од. шаф сьогодні було відправлено іноземному Замовнику для потреб нафтогазових та нафтохімічних підприємств. Наше виробництво з радістю повідомляє про це, ми горді, що якість та надійність продукції EDS-POWER відповідає найвищим вимогам зарубіжних підприємств.

Шафа контролю витоку газу

Призначена для використання на підприємствах для контролю витоку газу.

Шафа вміщує в собі блок живлення, та контролер з модулями. Контролер зв’язується  зі стаціонарними детекторами газу (газоаналізаторами), збирає та обробляє інформацію для своєчасного оповіщення персоналу про небезпеку. 

Шафа контролю витоку газу може бути використана на:

  • промислових підприємств;
  • муніципальних підприємств;
  • нафтогазових підприємств;
  • нафтохімічних і кліматичних підприємств.

Контролер може одночасно обробляти інформацію з 75 датчиків, оснащений 7-дюймовим монітором, реле управління зонами (до 32) та реле звукового сигналу.

Перед, відвантаженням всі шафи були перевірені нашим відділом технічного контролю на спеціальному стенді на працездатність.


Обладнання для випробувань:

Для надійного транспортування кожна шафа була попередньо запакована згідно вимог Замовника спочатку у спеціально розроблену для цього поліпропіленову упаковку, яка також була виготовлена на нашому підприємстві, а потім у картонну упаковку підвищеної щільності. 

Частина шаф була відправлена морем, а інша - повітрям.


За рівнем якості і надійності EDS-POWER один з кращих українських виробників електрощитового обладнання. Тому нам довіряють Замовники з усього світу.


Для розрахунку комерційних пропозицій по вашим технічним завданням - звертайтеся в комерційний відділ:

power@eds-ltd.com.ua

+38 (050) 445 33 84