Працюємо над створенням КРП різної напруги

30/11/2022

Хтось намагається зламати нашу країну залишивши нас без світла, води, тепла та зв’язку, та ми продовжуємо щодня працювати за будь-яких умов! Бо українці сміливі та незламні!
 
Зараз наші хлопці на виробництві EDS-Power працюють над створенням КРП різної напруги, зокрема КРП 6кВ, 10 кВ та 20 кВ.
 
КРП складаються з окремих шаф з комутаційними апаратами, приладами вимірювання, пристроями автоматики та захисту, апаратурою управління і сигналізації. 
 
Область застосування досить широка: трансформаторні підстанції, пристрої власних потреб електростанцій, в електроустановках промислових підприємств і вузлових закритих трансформаторних підстанціях сільськогосподарських споживачів, нафтогазових компаній, водних суден і залізничного транспорту. 
 
Цього тижня 2 наших КРП 10 кВ поїдуть до Києва та будуть працювати у кожному районі міста і 1 КРП 20 кВ поїдуть до Одеси. 
До кінця грудня плануємо відвантажити 6 КРП на Київ та 2 на Одесу.
 
Зараз частина Одеси переходить на напругу підстанцій у 20 кВ, що відповідає європейським стандартам. КРП будуть відповідати за живлення районів міста та забезпечувати надійне електропостачання. 
 
На відміну від радянських на виготовлені нами КРП можна під’єднати більше абонентів і вони витримують більшу напругу. Бо старе обладнання не може витримати нові потужності та не відповідає сучасним потребам. 
 
До речі, виготовлено обладнання за проєктом, який розроблено EDS-Project.
 
Минулого року ми вже відвантажили в ДТЕК КРП 20 кВ. 
 
Відчуваємо велику гордість та пишаємося тим, що ми причетні до становлення нової, сильної та незламної енергетичної системи України!