Одночасно працюємо над декількома проєктами

04/04/2023

Як наші справи? Робота на виробництві EDS-Power, як завжди, кипить. Одночасно працюємо над декількома проєктами.

Один із них – 20 комірок КЗО для реконструкції підстанції. Взагалі камера збірна одностороннього обслуговування типу КЗО призначена для прийняття, обліку, захисту електросистеми з боку 6/10 кВ в розподільчих пристроях з частою зміною комутацій. Конструкція виключає одночасне виконання суперечних операцій. І що дуже важливо – наші комірки КЗО дозволяють усунути перерви в електропостачанні та пов'язані з цим збитки.

Також наразі працюємо над шафами оперативного струму ШОС для новобудови. Такі шафи використовуються для безперебійного живлення систем телемеханіки та автоматики, пристроїв мікропроцесорних і релейних захистів, оперативних ланцюгів управління і захисту на електричних підстанціях і розподільних пристроїв шляхом автоматичного приєднання акумуляторних батарей. Взагалі рекомендується їх встановлювати на об'єктах, які працюють безперервно, і в яких електропостачання відіграє дуже важливу роль.

У цілому, ми достатньо розповідаємо про наші вироби для нежитлових будівель та об’єктів енергетики, але також ми маємо, що запропонувати власникам приватних будинків. Наприклад, одностовпова комплектна трансформаторна підстанція. Оптимальний та бюджетний варіант для приватного сектора. 

Головними перевагами такого нашого рішення є простота та швидкість монтажу, висока якість збірки та довговічність. 

Робимо найкраще для забезпечення надійного електропостачання у Ваші домівки!

Продовжуємо працювати не знижуючи обертів!