КЗО для ОДЕСАОБЛЕНЕРГО, РЗА для комірок КРУ Аульської насосної станції, КЗО 393-ї серії для ТРЦ, ін

10/10/2022

Над чим зараз працюють у EDS Power? Сьогодні трохи поділимось з Вами та розповімо, яку продукцію наразі роблять наші спеціалісти.  
 
Зараз наші хлопці працюють над камерами збірного обслуговування 20 кВ для ОДЕСАОБЛЕНЕРГО. Це не просто перспективний напрямок розвитку енергосистеми, а можна навіть сказати «необхідність». Чому? Тому що саме такий рівень напруги використовується в країнах ЄС і незабаром уся наша енергосистема буде переобладнана під європейські норми.  
 
Також ми дбаємо про забезпечення водою наших містян та робимо РЗА для комірок КРУ Аульської насосної станції. Ще сьогодні виготовляємо шафу для цієї ж насосної станції, яка буде керувати двигуном за допомогою частотного перетворення.  
 
Ну і як же без нашого серійного продукту ввідно-розподільчого пристрою X-Line? Готуємо чергове відвантаження на замовлення АТБ-Маркет.  Цей пристрій служить для захисту споживачів, обліку електроенергії, компенсації реактивної потужності та розподілення електроенергії.  
 
Географія, де встановлюється наша продукція, досить широка. До м. Київ поїдуть наші комірки збірні одностороннього обслуговування 393-ї серії та будуть живити один із ТРЦ. Вони призначені для захисту, розподілення та обліку електроенергії в мережах 6/10 кВ. 

Такі проекти на сьогоднішній день. 
На наступному тижні нас чекає ще більше роботи та ще більш грандіозні проекти!💪