КТПЩ - Сільхозка. Комплектна трансформаторна підстанція щоглового типу - особливості будови і монтажу

12/08/2021

«Сільхозка», саме така назва «приклеїлася» до КТПЩ, тому що застосовується вона в електропостачанні приватних будинків, малих котеджних селищ і в селищних районах.

Тип - Комплектна трансформаторна підстанція
Марка - КТП/Щ
Номінальна потужність - 16-250 кВа
Номінальна напруга - (6;10) кВ
Модифікація - щоглова

Призначена для зовнішньої установки, застосовується для прийому високовольтної напруги 6 або 10 кВ з частотою 50 Гц, силовий трансформатор перетворює напругу до споживчого рівня (220 або 380), а потім розподіляє його між окремими споживачами.

КТП/Щ - трансформаторна підстанція щоглового типу виробництва EDS-POWER

  • Щоглові КТП (ЩТП) проєктуються у вигляді конструкції, що включає високовольтну шафу введення (УВН), низьковольтну шафу (РУНН) і платформу, на якій встановлюється трансформатор.
  • У верхній частині шафи УВН встановлюються прохідні ізолятори, високовольтні розрядники, а також монтується кронштейн для штирьових ізоляторів.
  • У високовольтній шафі введення (УВН) розташовані високовольтні запобіжники. Вгорі УВН розташований кронштейн для встановлення штирьових низьковольтних ізоляторів для приєднання проводів ліній 0,4 кВ.
  • Силовий трансформатор найчастіше встановлюється на відкритому майданчику, він закрит кожухом від випадкового дотику до струмоведучих частин і від атмосферних опадів. Таким же чином накриті коробом захищені дроти, які прокладені по зовнішнім стінкам для підключення до повітряних ліній 0,4 кВ. 
  • «Сільхозка» (КТПЩ) підключається до ЛЕП 6-10 кВ через роз'єднувач зовнішньої установки з приводом, який поставляється комплектно і встановлюється на найближчій від ЩТП опорі ЛЕП.

Правильна і безпечна експлуатація КТП щоглової вимагає дотримання певних умов:

  • Температура - від -45 до + 40ºC.
  • Розміщення над рівнем моря - не більше 1000 м.
  • Відсутність в навколишньому середовищі великого скупчення пилу, вибухонебезпечних або ж хімічно активних речовин, здатних зруйнувати конструкцію трансформаторної підстанції.
  • Виключення тряски, вібрації, ударних впливів (КТПЩ стандартної конструкції не підходить для розміщення в сейсмічно активних районах).

Розрахунок трансформаторної підстанції КТП щоглового типу можна замовити в компанії EDS-POWER, у нас представлені всі типи потужностей. Каркас виготовляємо зі звареного металевого профілю товщиною 3 мм, а всі зовнішні стінки - з листового металу товщиною 2 мм з покриттям, що забезпечує антикорозійну стійкість. КТПМ поставляється в 2-х варіантах габаритних розмірів.

При виробництві корпусу КТП листи металу проходять через верстатне обладнання високої продуктивності і класу точності, ділянку заготівлі, зварювальний ділянку, цех фарбування та механоскладальний цех.

Фарбування корпусу виконується пентефталевим або поліуретановим покриттям з подвійним шаром грунту, що забезпечує високий антикорозійний захист. При розрахунку підстанції враховані критерії терміну служби, вологостійкості, пожежної безпеки та міцності конструкції.

Устаткування EDS-POWER надійне, якісне, з кращими відгуками від Замовника.

Порахувати комерційну пропозицію для Вашого об'єкту допоможе наш менеджер:

power@eds-ltd.com.ua

+38 (050) 445 33 84