A-Box для одного з посольств

17/02/2023

Багато хто вважає, що лютий – це найхолодніший місяць зими. Але тільки не на виробництві EDS Power. Бо в нас завжди гаряче, незалежно від пори року. Сьогодні вже відвантажили щити автоматичного включення резерву A-Box для одного з посольств.


Взагалі такий щит автоматичного включення резерву A-Box – це чудове та компактне рішення для організації надійного електропостачання споживачів 1-ї та 2-ї категорії надійності. Він призначений для прийняття та розподілу електроенергії трифазного змінного струму частотою 50 Гц з автоматичним перемиканням на резервне введення при відключенні основного.

Що дуже важливо, усі струмопровідні частини ВРП обов’язково захищені від прямого дотику персоналом: і експлуатаційним, і ремонтним. Конструкція шафи забезпечує зручне і безпечне підключення вхідних ліній та ліній, що відходять. Цинкування виконане мідними шинами. Самі шафи встановлюються на кабельний канал, цоколь, монтується на стіну.

Наші щити автоматичного включення резерву A-Box відмінно виконують свої функції: автоматичне перемикання на резерв, контроль напруги у мережі та захист нижчестоящего обладнання при перевантаженнях і струмах короткого замикання, тому вони просто необхідні для забезпечення електропостачання будь-яких житлових та комерційних будівель.

Так що ми, як завжди, продовжуємо працювати не знижуючи обертів!