638 X-Line відвантажено Клієнту

09/11/2022

З виробництва якого пристрою було розпочато підприємство EDS-Power? 

Нашою першою, так би мовити, дитиною є вводно-розподільчий пристрій X-Line. 

Народився він на світ у 2015 році на замовлення АТБ-Маркет. 

Сьогодні це вже серійний продукт, який розроблено для мереж супермаркетів. На сьогодні кількість виготовлених нами X-Line вже сягає 638 штук та черговий пристрій вже вирушає до Замовника. Так що надійність, функціональність і відповідність стандартам доведена тривалою експлуатацією на численних об'єктах.

Вводно-розподільчий пристрій X-Line – це сучасне та оптимальне рішення для торговельних майданчиків, адже дуже важливо, щоб не торгова площа займала мало місця. А такий пристрій дозволяє об’єднати в собі безліч функцій і при цьому все розміщується в одному обладнанні, тому не треба встановлювати декілька обладнань зі схожим функціоналом, що заощаджує і місце, і кошти!

А дизайн? Такий сучасний. Просто насолода для очей! 

Також EDS-Power включає конструкторську групу, високотехнологічне виробництво корпусних виробів, ефективну систему комплектації та збірки, що дозволяє приймати гнучкі рішення, які повністю враховують специфічні ситуації Замовника. Так що у разі необхідності можемо спроєктувати та виготовити вироби за індивідуальними розмірами, схемним рішенням і ціновій групі в комплектації. 

До речі, перед тим як відправити вводно-розподільчий пристрій X-Line до свого власника, відділ технічного контролю обов’язково перевіряє відповідність усіх комплектуючих та здійснює налагодження системи АВР, а саме перемикання з одного вводу на інший, та пристрою компенсації реактивної потужності. 

Так що і ми, і Ви впевнені у найкращій якості кожного виробленого нами обладнання!