X-LINE

Ввідно-розподільний пристрій ВРП X-Line на напругу 0,4 кВ з активним струмовим навантаженням від 100 до 630 А і кількістю відхідних ліній від 10 до 40. В одному корпусі поєднані системи захисту з боку трансформатора (введення) і з боку споживачів, розподіл по фідерних лініях, облік, автоматичне введення резерву, компенсація реактивної потужності.
Главная
/
Вводно Розподільні Пристрої XLine

Особливості технічного рішення

 1. Шафа-електрощитова для невеликих об'єктів, не вимагає окремого приміщення, що дозволяє економити простір. Всі блоки в єдиному конструктиві і узгоджені між собою для максимального захисту персоналу.
 2. Функції: виконання оперативних перемикань, захист фідерних ліній при перевантаженнях, імпульсних перенапруженнях і короткому замиканні, АВР, УКРП, ВРП з лічильником і модемом, аналізатор для фіксації стрибків і критичних змін напруги, обмежувач перенапруги, стабілізатор, контроль вхідної напруги, примусова вентиляція.
 3. На бічній стінці фьюзер-блок для швидкого підключення ДЕС.
 4. Реле контролю напруги захищає від підвищеного/зниженого напруги, асиметрії або змішування фаз. 
 5. Управління ввідними і секційними вимикачами здійснюється при закритих дверях. Управління фідерними автоматичними вимикачами і блоками розподілу (роз'єднувач-запобіжник) можливо при закритій або відкритій двері (визначається при замовленні).

Специфікація

01Переваги нашого рішення
02Наші можливості
 • Конструкція дозволяє безпечно і безпомилково підключати і проводити обслуговування навіть низькокваліфікованим персоналом за короткий термін.
 • На об'єкт поставляється ВРП, яка має налаштування режимів під конкретну схему.
 • Аналізатор мережі дозволяє визначати причини аварійної роботи устаткування.
 • Конструкція УКРП дозволяє проводити обслуговування та ремонт без зняття напруги.
 • Стандартно тільки мідна ошиновка, вона більш компактна.
 • Для захисту оперативного персоналу від випадкового дотику до струмоведучих частин дверний отвір захищений фальшпанелями. Шини ізольовані термоусадочної трубкою. Процес підключення і обслуговування не вимагає високої кваліфікації персоналу.
 • Гарантія 5 років з моменту продажу за умови сервісного обслуговування фахівцями компанії-виробника. Перший рік сервісу входить у вартість ВРП.
 • Серійний продукт. Розроблено для мереж супермаркетів. Надійність, функціональність і відповідність стандартам доведена тривалою експлуатацією на численних об'єктах.
 • Знижуємо вартість системи за рахунок раціонального розміщення функціональних блоків.
 • Скорочуємо термін виготовлення термінових замовлень за рахунок дилерських поставок.
 • Виготовимо ВРП для будь-яких струмових навантажень. Форма і габарити можуть бути нестандартними за заявкою Замовника. Це особливо актуально в умовах дефіциту місця, де важливий кожен сантиметр. Високі технології металообробки дозволяють реалізовувати будь-які корпусні рішення.
 • Істотно зменшимо вартість експлуатації електрообладнання вашого об'єкта за рахунок ефективних конструктивних рішень.

Наші переваги

Контроль температури нагрівання струмоведучих частин
Спеціальний комплект для надійного і швидкого заземлення пристрою
Блокування виконання операція перемикання при відкритих дверях
Комутаційні апарати на вибір замовника
Якщо у Вас є запитання, заповніть форму зворотного зв'язку і ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни.
Подробнее

Ввідно-розподільчий пристрій до 630 А призначене для прийому, розподілу та контролю якості електричної енергії на невеликих виробничих підприємствах, об'єктах житлового і комерційного призначення, у торгових мережах.