Металеві шафи в асортименті

Основні переваги металевих шаф

  • Довговічність - порошкове антикорозійне покриття блокує будь-які зовнішні дії, на відміну від дерева або ДСП.
  • Міцність – сталеві полиці витримують навантаження до 30 кг.
  • Легкий монтаж - повна заводська готовність, легкий демонтаж та просте транспортування.
  • Простота у догляді - поверхня відмінно миється миючими та дезінфікуючими засобами, окремі деталі легко міняти.

Види металевих виробів для зберігання


Вогнестійкі шафи
Конструкція має подвійні стінки, між якими вставлений вогнетривкий матеріал (зазвичай мінеральна вата або камінь), це дозволяє зберегти вміст у цілості та безпеці при дії відкритого вогню. Таким чином, виготовляють шафи для важливих документів, цінних паперів.

Меблі для зберігання документації
Конструкція шафи з листової сталі з дверцятами, що замикаються. Призначення – тримати ділові папери, інші носії (фотографії, компакт-диски, карти пам'яті) у порядку та безпеці.

Серверні шафи

Це металева шафа для розміщення та зберігання важкого серверного обладнання. Зазвичай складається з каркасу, бічних, верхньої та нижньої панелей та дверей монтажних напрямних, між якими відстань 19 дюймів (482,6 мм). 

Картотеки

Металеві блоки конструкції із глибокими ящиками для файлів певних розмірів. Застосовуються для розміщення та угруповання масивів паперових документів (архіви, фінансові звіти тощо).

Шафи для одягу
Популярний вид металевих шаф в офісах, виробничих підприємствах: роздягальнях, пральнях, спортивних та розважальних центрах. Моделі відрізняються розмірами, формою та кількістю відсіків, наявністю полиць.

Сумочниці
Організація зберігання на вході до супермаркетів та магазинів – металеві ящики для зберігання сумок, пакетів, ручної поклажі.

Абонентські ящики з металу
Ці металеві шафки є на поштах, офісах великих компаній, відділеннях банків для отримання та відправлення кореспонденції. Листи та документи розміщуються через спеціальні прорізи у дверях камери або з використанням кришки загальної для всіх відсіків. Власники відкривають своїм ключем шафи та забирають кореспонденцію.

Шафи-купе металеві
Використовуються в організаціях та архівних установах для систематичного зберігання документів. Шафи для документів відрізняються від бухгалтерських розсувним механізмом дверної конструкції, що дозволяє організувати зберігання документів навіть у невеликих приміщеннях.

 

Сейфи для зброї
Для безпеки всі власники різної зброї (мисливської, спортивної, оборонної) - зобов'язані зберігати їх у спеціальному металевому ящику під надійним замком, захищеним від розкрадання.

EDS-POWER виготовляє металеві шафи


З питань розрахунку технічних завдань з виготовлення різних металевих шаф, комірок, виробів - звертайтесь до відділу продажу:

+38 050 445-40-36

power@eds-ltd.com.ua

Галузі